Zajímá vás jak vytvořit web ve WordPressu? Zkuste mé školení za pár stovek a vytvořte si vlastní web!


08. 07. 2016

Delší dobu si pohrávám s myšlenou udělat své vlastní školení o tom, jak vytvořit web ve WordPressu pro začátečníky a celkově, jak pracovat s WordPressem a jak se vyznat v administračním rozhraní. Nemyslím si, že WordPress má nejlepší administraci a když jí ukazuji klientům, často v tom mají guláš. Vím, že to nebude žadné unikátní školení, ale jsem si jistý, že účastníky k něčemu dobrému přiučím a pak se to bude novými weby jenom hemžit. 

S WordPressem pracuji delší dobu a jsem majitelem společnosti ThemeJumper s.r.o., která se zabývá vývojem WordPressových šablon a pluginů, které mimojiné sám vyvíjím od základů. WordPress dokonale znám, jelikož jsem si prošel veškerá jeho zákoutí, a rád bych předal své znalosti dál. Zatím tedy alespoň ty základní znalosti pro začátečníky, a to jak WordPress nainstalovat, dostat do něj nějaké pluginy, kde sehnat na WordPress šablony a jak poskládat vlastní web ve WordPressu. Nic pro ostřílené programátory a znalce WordPressu. 

Školení bude probíhat v Praze. Místo, termíny a detaily školení vám samozřejmě ještě upřesním. Měl by někdo o mé školení zájem nebo už jsou všichni proškoleni?
Napište mi e-mail nebo do komentářů co by vás zajímalo, co byste se chtěli dozvědět a zda-li by jste se chtěli zúčastnit. Zároveň mi na vás zanechte kontakt, abych vám mohl poslat následně další informace o termínech a místu školení. Budu rád za každou odezvu! 


+1
pin it
share

Komentářů k článku: Přečteno: 7155x

komentáře od Disqus